logo

ноябрь, 2019

птн15ноя19:00DILEMMA#shalenii19:00 Villa Крокодиласобытие:концерт

Описание

Це твоє запрошення на паті — гурт DILEMMA в Полтаві!

Новатори та революціонери сучасної української музики — відомий party-гурт DILEMMA відвідає Полтаву в рамках всеукраїнського туру та презентації нового альбому #SHALENII! Гурт “Прорив року” за версією всеукраїнської премії “Золота Жар-Птиця” , їх виступ на національному відборі на “Євробачення” з запальним треком “На паті” є найнезабутнішим з усіх конкурсантів, а їх відео-роботи “Камікадзе” , “Майлав” та “Тілом тряси” набирають мільйони переглядів на youtube! Нещодавно відбувся реліз ще одного кліпу DILEMMA — “Шаленій”, містичного та сексуального екшну, який був знятий у справжній покинутій київській лікарні. У кадрі артисти дуже натурально перетворилися на лікарів та пацієнта, а глядачі розцінили це як абсолютно нетипову для українського шоу-бізнеса відео-роботу.
Глядач дивується, тільки від того, коли потрапляє на наш концерт, через 3 пісні — все! Він під кайфом, під суперпозитивним, танцювальним, вибуховим кайфом. Хіба не так повинно бути на концертах гурту, який виконує розважальні пісні ? Глядач повинен отримати насолоду і запам’ятати цей концерт надовго, і самий що не на є правильний спосіб так зробити — це увірватися з усіма руками і ногами в нашу хвилю на концерті, якщо ти так зробив — все! Ти приречений на незабутній концерт! — каже фронтмен гурту DILEMMA Джей Бардаченко.
Гурт вже встиг проїхати багато міст України з презентацією альбому та шаленими концертами , наступна зупинка — місто Полтава, 15 листопада, клуб Клуб «Villa Крокодила”!

Квитки на kontramarka.ua та у касах міста

Время

(пятница) 19:00

Место проведения

Villa Крокодила

пр. Первомайский, 20 б

X