logo

ноябрь, 2018

птн16ноя20:00YurcashПерший прощальний тур20:00 Villa Крокодиласобытие:концерт

Описание

Yurcash у Полтаві!
«У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім… Тому поспішайте насолодитись гуртом, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми! Ласкаво просимо у неймовірний, непередбачуваний та цілковито божевільний світ Музики гурту “Yurcash»!!!
Про своє дітище Юрченко говорить із властивим йому гумором — це «проект Юрка Юрченка, який вижив з розуму». Те, що робить зараз «Юркеш», і робив колись популярний серед українських тінейджерів співак Юрко Юрченко, — небо і земля. Новий імідж, новий репертуар, новий стиль — «Юркеш» успішно поєднав у собі в собі punk, folk, ska, blues, symphonic rock і навіть hardcore.
Оголені почуття і безкомпромісний норов – це гурт Yurcash. Супер-фіналісти найвідомішого талант-шоу України «Х фактор», музиканти, що вразили суддів професійністю та незабутнім шоу!
Yurcash – це шлях проти системи, задля нового усвідомлення.
Київ, Кропивницький, Дніпро, Вінниця, Рівне, Львів в передчутті особливої музики та грандіозного шоу гурту, що ламає всі стереотипи! Це Yurcash нового покоління!
Юрій-Yurcash Юрченко — (вокал-гітара-іоніка)
Юрій-Kondrat Кондратюк — (гітара, бек-вокал)
Юрій-Raff Захарчук — (барабани)
Артур-Archibald Макєєв — (бас-гітара, бек-вокал)

Квитки : https://concert.ua/uk/booking/yurcash-poltava

Время

(пятница) 20:00

Место проведения

Villa Крокодила

пр. Первомайский, 20 б

X