logo

квітень, 2024

сб27кві18:00Друга Ріка18:00 Villa Крокодилаподія:концерт

Про подію

27 квітня в Полтаві, в «Villa Крокодила» відбудеться концерт легендарного українського рок-гурту “Друга Ріка”. В цей вечір музиканти зіграють улюблені пісні “Секрет”, “Так мало тут тебе”, “Три хвилини” та інші як в акустичному, так і в електронному форматах.

Квитки – https://villakrokodila.com/drugarika

Основну частину виступу складуть найкращі хіти “Другої Ріки”, представлені у вже відомому акустичному аранжуванні програми “ІНША РІКА”, а на додачу до цього гурт виконає декілька композицій в традиційному електронному звучанні.

Окрім пісень, гостей очікує вже звична “своя” атмосфера й благодійний аукціон, кошти з якого будуть направлені на допомогу ЗСУ.

“Друга Ріка” є одними із родоначальників українського року, які за 28 років своєї активної та плідної творчої діяльності видали 7 студійних альбомів, 2 збірки та акустичний live-альбом “ІНША РІКА”.

Гурт зіграв тисячі концертів не лише в Україні, а й по всьому світу. З початку повномасштабного вторгнення “Друга Ріка” активно займається допомогою ЗСУ, проводить благодійні концерти, аукціони та збори. Завдяки підтримці своїх прихильників, протягом 2022-2023 років музиканти зібрали понад 13 мільйонів гривень для допомоги Україні.

27 квітня “Друга Ріка” чекає на всіх в Villa Крокодила, щоб розділити разом з шанувальниками незабутні музичні враження.

Концерт у виконанні улюблених музикантів – чудовий привід, щоб підняти дух та зарядитися позитивною енергетикою.

X