logo

листопад, 2023

сб11лис19:00ТІКПрезентація альбому «18+»19:00 Villa Крокодилаподія:концерт

Про подію

Легендарний гурт «ТІК» їде в Полтаву, аби запалити шаленим драйвом, неймовірними новими і улюбленими хітами всіх і кожного! 11 листопада, 19:00, концерт-хол «Villa Крокодила»! «кацапи, а чому ми вас маєм питати, як жити на власній землі?!» — вогняний суперхіт цього літа гучно заспіваємо разом, всією залою!

Квитки – https://villakrokodila.com/tik

А ще — найпершими наживо почуємо надзвичайно гарні пісні з нового альбому ТІК «18+»: магічно-прекрасну «Тантру», глибокі «Ніч» та «Дельфін», сатирично-стьобного «Яйцеслава» та гарячу пісню-продовження культової «Вчительки» — «Луї Віттон». Гурт ТІК цього року відсвяткував 18-річчя на сцені, та, презентувавши новий розривний альбом, розпочав нову сторінку своєї творчості.

І, звісно, щодуху запалимо під безсмертні бестселери гурту: «Олені», «Вчителька», «Сірожине пірожине», «Апрєль», «Не цілуй», «Свєта», «Альо-на», «Біла хмара, чорна хмара»,«Люби ти Україну» та інші хіти! У статусі легенд української музики, Віктор Бронюк і ТІК у жовтні їдуть у великий тур Україною, аби потішити глядачів довгоочікуваними зустрічами і незабутніми емоціями.

Там, де ТІК — завжди незабутньо!

X