logo

червень, 2024

сб01чер18:00ТНМК18:00 Villa Крокодилаподія:концерт

Про подію

ТНМК З ВЕЛИКИМ КОНЦЕРТОМ В ПОЛТАВІ!

1 червня, 18:00, «Villa Крокодила»

Квитки – https://villakrokodila.com/tnmk

Гурт ТНМК вже протягом майже 30 років залишається лідером вітчизняної хіп-хоп сцени. ТНМК – основоположники цього жанру в Україні.
Музиканти продовжують дарувати всім свою перевірену роками творчість,сповнену драйву та фірмового міксу хіп-хопу, фанку, фолку та року. Неймовірно гармонійно ТНМК зазвучали навіть у симфонічному хіп-хопі.

Частина гурту сьогодні беруть участь у захисті свободи України від російських загарбників: Фагот – в добробаті «Реванш», бас-гітарист Костянтин Котя Жуйков – в Національній Гвардії України, гітарист Ярослав Верьовкін служить у морській піхоті. Інші учасники гурту – волонтери, працюють на тактичних напрямках.

В крайньому, як кажуть артисти, благодійному турі в ЄС, ТНМК проїхали 38 міст. В рамках цього туру гурт збирав на евакуаційні катери для ГУР МО України, а також прибуток від проданого мерчу перерахував на тактичні аптечки та наплічники.

УЛЮБЛЕНІ ПІСНІ ТА АТМОСФЕРА ЄДНАННЯ НА КОНЦЕРТІ ТНМК!

Сьогодні в репертуарі команди Танок на майдані Конґо величезна кількість треків, що вже зайшли мільйонам українців. “Восени”, “Гранули”, Зроби мені хіп-хоп” – ці пісні співає вся країна. А нові хіти “Знайди мене” та “Легенди” вже полюбили як в Україні, так і за кордоном.

Ці легендарні пісні гурту прозвучать у крутому виконанні.

Під час концерту буде проведений благодійний аукціон та збір донатів на підтримку України.
Побачимось!

X